Співпраця - Компанія BLAD™

Компанія BLAD
Торгова марка BLAD в Instagram
Компанія BLAD. B2B портал
Торгова марка BLAD в Instagram
Перейти до контакту
Торгівельна марка BLAD виробляє якісні професійні інструменти і пропонує для навчальних центрів, магазинів, бізнесменів, приватних підприємців і пересічних громадян різноманітні "Пакети" пропозицій щодо співпраці та додаткового стабільного заробітку.
Ми підготували найвигідніші та ексклюзивні умови партнерських відносин на українських теренах. Кожен охочий може обрати для себе один з декількох варіантів співпраці.
Наші пропозиції щодо співпраці
Заявка на співпрацю
Tip
Tip
Tip
Tip
Для доступу до каталогу професійних інструментів на B2B ПОРТАЛІ BLAD Вам необхідно надіслати запит із форми, яка розташована поруч. Після направлення запиту з Вами зв'яжуться наши менеджери за контактним номером телефону, який Ви вказали. Надалі Вам буде відкрито доступ до усіх розділів каталогу торгівельної марки BLAD.
Усі наші партнери отримають якісний товар, прайси та каталоги продукції, кваліфіковану консультацію і підтримку наших менеджерів. На професійні
фірмові інструменти будуть надані усі необхідні сертифікати якості.
Почніть свій бізнес з торгівельною маркою BLAD і Ваша фінансова стабільність буде забезпечена!
Контактна інформація
Головний офіс компанії BLAD™ знаходиться в м.Київ, за адресою: вул. Райдужна, буд. 59-Б. Офіс на другому поверсі (вхід до офісу з тильної сторони будинку). Консультація щодо співпраці за телефоном: 38(050)760-86-83. Переглянути інформацію про компанію та розташування Ви можете в зареєстрованому та підтвердженому бізнес профілі - BLAD™ на Google.
Повернутись до змісту